Stallman roept Taiwan op drivers openbaar te maken

Richard Stallman

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (3)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Woensdag 25 mei 2005
Auteur: Jeroen Doorn

Open-sourcegoeroe doet een oproep aan Taiwanese pc-fabrikanten om hun drivers open-source te maken. Dit zei hij tijdens een lezing op een universiteit in Taipei.

Door het openbaar maken van drivers kunnen ontwikkelaars code schrijven voor het open-source platform, zo beargumenteerde hij. Vorige maand maakte de fabrikanten Via en XGI al sommige drivers openbaar. Dit waren met name drivers voor grafische chipsets. Stallman zei dat zijn oproep los staat van de actie van Via en XGI, maar is onder voorbehoud blij met de stap van deze fabrikanten.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)