Hackersevenement What The Hack gaat door

hacken

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (10)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Donderdag 9 juni 2005
Auteur: Maarten Reijnders

De burgemeester van Boxtel heeft de organisatie van de hackersbijeenkomst What The Hack informeel laten weten dat ze een vergunning krijgen.

Dat meldt What The Hack op zijn site. Even dreigde het evenement, dat eens in de vier jaar wordt gehouden, niet door te gaan omdat de burgemeester Jan van Homelen geen vergunning wilde afgeven uit vrees voor verstoring van de openbare orde.

Inmiddels heeft de organisatie van What The Hack de gemeente Boxtel ervan weten overtuigen dat er geen enkele reden is om bang te zijn voor onveilige toestanden. "Het blijkt allemaal een groot misverstand te zijn geweest", aldus de organisatie.

Er moet nu alleen nog wat papierwerk worden geregeld, maar dat is volgens de organisatie een formaliteit. "We voldoen aan alle voorwaarden voor een vergunning."

What The Hack bedankt de internetgemeenschap voor alle steun. "Er is geen twijfel over mogelijk dat jullie het verschil hebben gemaakt bij het ophelderen van dit ongelukkige misverstand. We voelen ons gesterkt door een breed gedragen protest, en het is fantastisch om te weten dat we zoveel vrienden en aanhangers hebben."

Relevante whitepapers

Alle whitepapers >>
  • Categorieën:
  • Beveiliging

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)