Sanyo schuift aan bij Blu-ray-groep

Blue Ray

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (1)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Zaterdag 18 juni 2005
Auteur: Jeroen Doorn

Sanyo neemt zitting is de Blu-ray-groep. De plannen van het bedrijf voor hd-dvd blijven echter ongewijzigd.

Er is al lange tijd een strijd gaande tussen de twee nieuwe standaarden. De eerste hd-dvd-spelers verschijnen nog dit jaar in de Verenigde Staten, terwijl Blu-ray hoogstwaarschijnlijk pas halverwege 2006 volgt. Sanyo wil daar niet op wachten en heeft besloten om voor beide formaten apparaten te gaan produceren.

Andere deelnemers van de Blu-ray-groep zijn onder andere Sony, Matsushita en Philips. Hd-dvd wordt vertegenwoordigt door ondermeer Toshiba en NEC.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)