Peuter overlijdt tijdens gamen in oververhitte auto

halo

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (18)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Vrijdag 8 juli 2005
Auteur: de GameZ-redactie

Een jongetje van vier is in de Amerikaanse staat Ohio overleden tijdens het spelen van games in een oververhitte auto.

De peuter had zich voor zijn ouders verstopt om rustig te kunnen gamen op zijn Gameboy. Hij sloot zichzelf daarom in de auto in. Toen zijn ouders hun zoon later vonden, was hij bewusteloos.

De jongen werd met ernstige oververhittingverschijnselen met de helikopter afgevoerd naar het ziekenhuis. Het mocht echter niet meer baten. Het kind stierf. Volgens de betrokken instanties was het in de auto ongeveer 38 graden (100 graden Fahrenheit).

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)