Anti-Spyware Coalition vraagt om reacties

spyware

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (3)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Dinsdag 12 juli 2005
Auteur: Edwin Feldmann

De kersverse Anti-Spyware Coalition wil komen tot een universele definitie van spyware. Daarom wordt het publiek gevraagd om zijn mening te geven.

De Anti-Spyware Coalition (ASC) is gevormd door 21 bedrijven en organisaties waaronder Microsoft, HP, Symantec, McAfee, AOL, Computer Associates, Yahoo en de Cyber Security Industry Alliance. Doel van de alliantie is om met verenigde krachten iets te doen tegen spyware.

De coalitie, die vorige maand werd opgericht, heeft een concept-document opgesteld waarin spyware wordt gedefinieerd. Geschat wordt dat wereldwijd 85 procent van de internetgebruikers last heeft van spyware.

"Een uniforme definitie helpt alle gebruikers, van individuen tot grote ondernemingen, te begrijpen waarom bepaalde programma's op pc's worden aangezien als spyware", aldus een verklaring van de ASC. Uiteindelijk zal de kwaliteit van antispywareproducten hierdoor verbeteren, zo is de verwachting.

Internetters kunnen tot 12 augustus reacties insturen. Wanneer het einddocument klaar is, is nog onbekend.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Totaal 3 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws