Philips verbreekt band met Atos Origin

philips

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Donderdag 14 juli 2005
Auteur: Edwin Feldmann

Philips heeft zijn laatste aandelen in it-bedrijf Atos Origin verkocht. Dit levert het elektronicaconcern 550 miljoen euro op.

Philips bezat nog een belang van 15,4 procent. Dit waren in totaal 10,3 miljoen aandelen Atos Origin. Hiermee is de deelname van Philips in de it-dienstverlener volledig afgebouwd.

Atos Origin is in oktober 2000 voortgekomen uit het Franse Atos en het Nederlandse Origin, een voormalig bedrijfsonderdeel van Philips. Het bedrijf telt wereldwijd 47.000 medewerkers en heeft een jaaromzet van zo'n vijf miljard euro.

In het vierde kwartaal van vorig jaar verkleinde Philips ook al zijn belang in Atos. Toen leverde dat 151 miljoen euro op.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)