Programmeerbaar toetsenbord

Oled Keyboard 4

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (5)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Maandag 18 juli 2005
Auteur: Jeroen Doorn

Dachten we het toetsenbord voor übergeeks gezien te hebben, komt Optimus om de hoek kijken. Een must have voor pc-gebruikers.

Op het eerste gezicht ziet het toetsenbord er normaal uit met enkele programmeerbare toetsen. Optimus gaat echter veel verder: elke toets is zelf in te stellen en is voor zien van LED's. Hierdoor is het uiterlijk van elke toets helemaal naar wens aan te passen.

Links op de ramplank is er ruimte voor sneltoetsen van favoriete programma's. Druk je bijvoorbeeld op het Photoshop-icoon, dan start de software op en verandert het toetsenbord met de instrumenten van Photoshop, in plaats van letters.

De prijs is lastig op te maken aangezien wij de Russische taal niet goed beheersen en het nog om een concept schijnt te gaan. Wat maakt het ook uit: zodra we kunnen bestellen, schaffen we hem direct aan en zien we wel hoeveel er afgeschreven wordt.

Optimus

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)