NMa en OPTA tegen KPN-bod op Nozema

KPN

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (10)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Donderdag 21 juli 2005
Auteur: Maarten Reijnders

KPN mag niet meebieden op de zendermaatschappij Nozema, vinden de NMa en OPTA. KPN heeft wel een bod uitgebracht op Nozema, dat nu nog eigendom van de Staat is.

De toezichthouders vrezen dat KPN door een overname van Nozema te dominant zou worden op de markt voor digitale televisie, zo meldt Het Financieele Dagblad op basis van welingelichte bronnen.

Nozema en KPN hebben beide een belang van 40 procent in Digitenne. Bij een overname van Nozema zou KPN zijn belang in Digitenne verdubbelen. Minister Laurens Jan Brinkhorst (Economische Zaken) en de Tweede Kamer zijn daar tegen.

Daar staat tegenover dat minister Gerrit Zalm (Financiën) er belang bij heeft dat KPN meedoet aan de veiling van Nozema. Hoe meer partijen er meebieden, hoe groter de kans op een hoge opbrengst voor de schatkist.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)