UPC van start met prepaid bellen

upc

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (9)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Maandag 29 augustus 2005
Auteur: Jeroen Doorn

UPC is vandaag van start gegaan met het aanbieden van prepaid mobiele telefonie. Beltegoed kan worden opgewaardeerd via een speciale website.

Het plan voor het aanbieden van prepaid bellen door UPC was al langer bekend, maar vanaf vandaag zijn de tarieven bekend. Bellen kost 18 cent per minuut, ongeacht het tijdsstip. Daarbij maakt het niet uit of er gebeld wordt naar een vast of een mobiel nummer. Het versturen van een sms-bericht kost 9 cent.

Via een speciale website kunnen bellers hun prepaid tegoed opwaarderen en hun belgedrag bekijken. UPC belooft een landelijke dekking.

Om extra reuring te geven aan de mobiele telefonie van UPC, worden de prepaid-pakketten niet alleen online en telefonisch verkocht, maar zijn er ook diverse verkooppunten. UPC is hiertoe een samenwerkingsverband aangegaan met onder andere BelCompany, Dixons, Media Markt en Kijkshop.

Relevante whitepapers

Alle whitepapers >>
  • Categorieën:
  • Telecom

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)