Creative Zen Neeon verscheept met virus

Neeon

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (1)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Dinsdag 30 augustus 2005
Auteur: Jeroen Doorn

Bijna vierduizend mp3-spelers van Creative zijn verscheept met de W32.Wullik.B@mm. Het gaat om het paradepaardje Zen Neeon.

In totaal gaat het om 3.700 mp3-spelers van 5 GB, zo schrijft Engadget. De Japanse website van Creative heeft inmiddels een verklaring online staan. Hierin staat dat het slechts een heel klein deel van de totale productie van Neeons betreft en dat andere spelers de worm niet aan boord hebben.

Creative verontschuldigt zich voor het voorval en gaat nu de Neeons bekijken die in de winkels liggen. Over de oorzaak van de infectie wordt verder geen tekst of uitleg gegeven.

Marieke Reijs namens Creative Nederland wil het probleem niet groter maken dan het is: "De Zen Neeon wordt niet in Europa verkocht. Hier hoeven wij ons dus geen zorgen over te maken."

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)