I-mode nu ook toegankelijk voor Britten

i-mode

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (2)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Dinsdag 27 september 2005
Auteur: Edwin Feldmann

Na enkele jaren onderhandelen, krijgen de Britten ook toegang tot i-mode. De mobiele internetdienst wordt in Groot-Brittannië aangeboden door O2.

NTT DoCoMo, de bedenker van i-mode, heeft lang onderhandeld met telecomproviders over de Britse introductie. In oktober 2003 sprak NTT-topman Keiji Tachikawa al de wens uit om de dienst in Engeland aan te bieden.

I-mode zou in Engeland aanvankelijk door 3G, een dochter van Hutchison Whampoa, worden gelanceerd omdat NTT belangen had in 3G. Vorig jaar trok NTT DoCoMo zich terug uit 3G en startte het bedrijf onderhandelingen met O2.

3G introduceerde in maart 2003 de eerste umts-dienst in het land. Inmiddels hebben zo'n drie miljoen Britten een umts-abonnement.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Totaal 2 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws