Google praat weer met CNet

Google Talk

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (2)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Woensdag 28 september 2005
Auteur: Jeroen Doorn

Zoekgigant Google praat weer met journalisten van CNet. Google had een boycot ingesteld na het verschijnen van een artikel rond de directeur van de zoekmachine.

Ceo Eric Schmidt verklaart tegenover een journalist van CNet dat Google een grotere index heeft dan Yahoo. Opvallend is dat Schmidt eerder verklaarde Google te boycotten tot juli 2006. Journalist Elinor Mills van CNet had in juli van dit jaar een artikel geschreven waarin wordt aangetoond hoe makkelijk het is om met Google persoonlijke informatie te achterhalen.

Als voorbeeld gebruikt de journalist de bestuursvoorzitter van Google, Eric Schmidt. De gevonden persoonlijke informatie ging onder andere over de waarde van zijn aandelenpakket, zijn woonplaats en nog diverse andere weetjes. Ondanks het feit dat het bedrijfsmotto is om 'alle informatie wereldwijd te organiseren en toegankelijk te maken', liet Google weten tot juli 2006 met geen enkele CNet-verslaggever te willen praten.

Het verhaal rond de zoekindex van Google is ook geschreven door Elinor Mills. Schmidt claimt in het artikel dat de zoekindex van Google vele malen groter is dan die van concurrenten. Wat de directeur bewoog om nu wel met CNet te praten blijft onduidelijk.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)