Upcoming.org overgenomen door Yahoo
Gepubliceerd: Woensdag 5 oktober 2005
Auteur: Jeroen Doorn
Zoekgigant Yahoo heeft Upcoming.org overgenomen. Waarschijnlijk wordt het sociale netwerk opgenomen in Yahoo's eigen Upcoming.org.
Details rond de overname worden niet vrijgegeven, aldus AP. De Upcoming-site is een soort van sociale kalender. Gebruikers kunnen lokale evenementen toevoegen aan de kalender. Gedeelde ervaringen en interesses leiden zo tot nieuwe contacten.
"Lokaal zoeken is erg belangrijk, maar het gaat verder dan alleen bedrijven in de buurt. Ook evenementen zijn belangrijk", aldus Paul Levine van Yahoo. Volgens Yahoo grijpen meer en meer mensen naar een zoekmachine in plaats van de papieren Gouden Gids. Dit zal in de nabije toekomst ook opgaan voor evenementen, zo denkt de zoekgigant.
