Ilse breidt blogdienst en Nu.nl uit

Ilse

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (14)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Vrijdag 7 oktober 2005
Auteur: Jeroen Doorn

Ilse Media start zogeheten blogportals. Hiermee wil het bedrijf blogs categoriseren en bloggers meer mogelijkheden bieden. Ook nieuwssite Nu.nl ondergaat een uitbreiding.

Inmiddels zijn er 160.000 aanmeldingen voor de blogdienst web-log.nl van Ilse. Met zoveel content is het tijd om de blogs te categoriseren, vindt Ilse. Vandaar dat er 'opperlogs' worden opgezet. De eerste blogportals richten zich op auto's, muziek en vakanties. Op deze blogs komen relevante postings en zoekresultaten. Deze postings zijn afkomstig van de meest actieve bloggers van Web-log.nl

Ilse breidt daarnaast zijn nieuwssite Nu.nl uit. Naast de standaard rss-nieuwslezer voor op de pc, biedt de site nu ook een rss-lezer voor mobiele apparaten aan. De mobiele rss-lezer staat in contact met de desktopversie. Hierdoor kan de gebruiker direct zijn voorkeuren overbrengen naar de mobiele lezer. Nu.nl is tevens een samenwerking aangegaan met Blikopdebeurs.com. Dit blog 'voor de serieuze privébelegger' gaat commentaar leveren op het economische nieuws.

Relevante whitepapers

Alle whitepapers >>
  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)