'Kosten software onbelangrijk voor ontwikkelingslanden'

'Kosten software onbelangrijk voor ontwikkelingslanden'

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (11)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Donderdag 20 oktober 2005
Auteur: Jeroen Doorn

Microsoft stelt dat de kosten van software niet van belang zijn bij ontwikkelingslanden. Expertise is daarentegen van het grootste belang.

"Microsoft is geen helikopter die hulpgoederen dropt. Wij werken in het veld", verklaart Gerald Ilukwe van Microsoft Nigeria tegenover Zdnet UK. "Het is erg makkelijk om te focussen op de kosten, maar je kan mensen gratis computers en software geven: ze kunnen er niets mee."

Iluwe zijn uitspraken zijn opvallend, aangezien het gemiddelde jaarsalaris van een Nigeriaan rond de 160 dollar ligt. Training is het belangrijkste volgens de softwarefabrikant. Microsoft heeft daarom onder andere het Partners in Learning-programma lopen. Iluwe: "Kosten zijn niet het obstakel: dat is expertise."

  • Categorieën:
  • E-commerce

Totaal 11 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws