Boemboemboxen voor gamers

boxen

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (1)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Vrijdag 21 oktober 2005
Auteur: Laurens Verhagen

Creative komt met een nieuw luidsprekersysteem speciaal bedoeld voor gamers.

Het GigaWorks ProGamer G500-luidsprekersysteem is volgens zijn maker 'de perfecte partner' voor de Sound Blaster X-Fi-geluidskaarten van Creative. De hardwaremaker is, getuige het persbericht, erg in zijn nopjes met het systeem: "De performante ProGaming subwoofer combineert een reusachtige 8-inch, front-firing, long-throw driver voor een uitstekende weergave van de lage frequenties met de Twin Flared DynaPort-technologie die ervoor zorgt dat de bassen zuiverder, groter en gelijkmatiger klinken."

En dat is nog niet alles: "De performante ProGaming satellietluidsprekers zijn uitgerust met 3-inch, full-range drivers, terwijl de Flared DynaPort-technologie instaat voor een groter bereik in de midden- tot hoge tonen."

Hieraan kan de redactie weinig toevoegen. De adviesprijs bedraagt 299 euro

.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)