Tweederde Nederlandse thuiswinkelomzet komt van internet

spaarpot

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (1)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Woensdag 26 oktober 2005
Auteur: Maarten Reijnders

De Nederlandse thuiswinkelbranche haalt tweederde van de omzet van internet. Nederland is daarmee koploper in Europa.

De omzet van de Nederlandse thuiswinkels groeide in het eerste halfjaar van 2005 met 22 procent naar 1,6 miljard euro. De consumentenbestedingen via internet namen met 37 procent toe tot ruim 1 miljard euro.

Dat blijkt uit cijfers van de brancheorganisatie Thuiswinkel.org. De organisatie noemt de stijgende omzet van de thuiswinkelbranche 'meer dan opvallend'. De omzet van de reguliere detailhandel daalde volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek in de eerste zes maanden van dit jaar met 2,8 procent.

In het hele jaar 2004 had de Nederlandse thuiswinkelbranche een omzet van 2,8 miljard euro. Een jaar eerder was dat 2,5 miljard euro.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)