'Cd's in gewone winkel goedkoper dan op internet'

cd

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (13)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Vrijdag 28 oktober 2005
Auteur: Laurens Verhagen

Consumenten kopen steeds vaker cd's en dvd's via internet. Maar dit is niet per definitie goedkoper dan in de gewone winkel. Integendeel.

Dit blijkt althans uit onderzoek van de Consumentenbond, dat grote prijsverschillen constateerde tussen verschillende winkels. "Dezelfde populaire cd kan in de ene winkel wel twee keer zo duur zijn als in een andere winkel", aldus de bond.

In de vergelijking winnen traditionele winkels het regelmatig van de internetwinkels, zelfs als de verzendkosten niet worden meegerekend. Met name een prijsstunter als Mediamarkt doet het goed. Zo kost de cd X&Y van Coldplay in de Mediamarkt in Den Haag 12 euro, terwijl dezelfde cd in de duurste winkel 23 euro kost.

De Consumentenbond heeft voor het onderzoek vierenzestig winkels in Nederland, Duitsland en België bezocht en het aanbod van vijftien winkels op internet bekeken. De prijzen zijn gepeild van twintig verschillende cd's en eenentwintig verschillende dvd's in diverse categorieën. Het onderzoek wordt gepubliceerd in de Consumentengids van november.

.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)