Nauwelijks nieuwe adsl-abonnees voor Versatel
Gepubliceerd: Woensdag 2 november 2005
Auteur: Maarten Reijnders
Versatel heeft er in het derde kwartaal zesduizend nieuwe Nederlandse adsl-gebruikers bij gekregen.
Versatel heeft nu 179.000 adsl-klanten. Daarvan maken er ongeveer 15.000 gebruik van adsl2+. Veel bestaande klanten stappen over naar snellere pakketten, zoals adsl2+.
In het derde kwartaal kreeg Versatel 34.000 aanvragen voor adsl2+. Daarvan was op 30 september nog niet de helft aangesloten: 15.000 abonnees. Versatel slaagde er wel in om iedereen die voetbal via de satelliet wil ontvangen (8.000 aanvragen), voor het eind van het kwartaal aan te sluiten.
Volgens Versatel, dat wordt overgenomen door Tele2, willen veel mensen adsl2+ in combinatie met spraakdiensten. Deze diensten levert het bedrijf pas sinds vorige maand.
Resultaten
Het nettoverlies van Versatel nam in het derde kwartaal toe tot 6,3 miljoen euro. In dezelfde periode vorig jaar bedroeg het verlies nog 3,9 miljoen euro. Het vorige kwartaal werd nog met een winst van 1,8 miljoen afgesloten. De omzet steeg in een jaar tijd met 31 procent naar 197 miljoen euro.
