Vraag naar veiligheid stuwt routerverkopen

Netgear WGR101

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (1)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Vrijdag 18 november 2005
Auteur: Wilbert de Vries

Door de toenemende vraag naar veilige internetverbindingen zijn de verkopen van zakelijke routers en switches in het derde kwartaal gestegen.

Uit onderzoek van Infonetics Research blijkt dat zakelijke routermarkt tussen juli en september van dit jaar met 8 procent is gegroeid tot een wereldwijde omzet van 859 miljoen dollar.

Vooral 'secure routers' zijn populair. Dit zijn apparaten met een geïntegreerde firewall en vpn- en wan-verbindingen. De verkoop van deze apparaten is het afgelopen kwartaal met 21 procent gestegen ten opzichte van het kwartaal daarvoor.

De verkoop van Layer 2- en Layer 3-ethernetswitches is de laatste drie maanden met 6 procent gegroeid. Overigens is de laatste tijd vooral Layer 4 tot Layer 7 erg in trek. De verkopen van Layer 4 tot Layer 7-apparatuur groeide met 19 procent vergeleken met hetzelfde kwartaal een jaar eerder.

Relevante whitepapers

Alle whitepapers >>
  • Categorieën:
  • Beveiliging

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)