Web-log.nl passeert miljard pageviews

Ilse

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (5)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Maandag 21 november 2005
Auteur: Maarten Reijnders

De weblogs van Web-log.nl van Ilse hebben de mijlpaal van een miljard pageviews doorbroken.

Op zaterdag om 12.22 uur werd de miljardste pagina opgevraagd bij Web-log.nl. Daarmee is de in april 2003 opgerichte blogdienst één van de populairste bestemmingen op het Nederlandse deel van internet.

De dienst werd opgericht door Joris Leermakers die een simpel Nederlands blogsysteem wilde maken. De eerste web-log.nl-pagina was voor Leermakers vriendin Aukje. Aukje is inmiddels getrouwd met Leermakers. Ook Sterre, het kindje van het echtpaar, heeft inmiddels een eigen pagina.

Webloggoeroe Adam Curry omarmde het initiatief van Leermakers snel na de start. Kort daarna begon Ilse Media met de sponsoring (hosting en bandbreedte) van het initiatief. In mei vorig jaar nam Ilse Web-log.nl over.

Volgens Ilse Media zijn vrouwen tussen de 16 en 25 jaar de fanatiekste webloggers. Vrouwen gebruiken een blog vooral om te vertellen over hun belevenissen. Mannen benutten hun blog om hun mening kenbaar te maken.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Totaal 5 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws