PSP nu ook geschikt voor rss en wma

Keramische psp

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (11)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Woensdag 30 november 2005
Auteur: Niels de Rijk

Sony Computer Entertainment (SCE) heeft dinsdag een firmware-update voor de PSP uitgebracht. Gebruikers kunnen nu rss-feeds binnenhalen en wma-bestanden afspelen.

Versie 2.6 van de PSP-firmware voegt naast een rss-optie en een wma-codec, ook de mogelijkheid toe om door auteursrechten beschermde videobestanden te downloaden, in het Chinees te browsen en het volume in de LocationFree Player aan te passen.

Wma9 Professional, Wma9 Lossless en door auteursrechten beschermde wma-bestanden worden (nog) niet ondersteund, geeft Sony toe.

De firmware-update is te downloaden vanaf de Japanse en Amerikaanse Playstation-site. Sony stelt dat de update alleen geschikt is voor PSP's met modelnummer PSP-1000 en PSP-1001 (Japanse en Amerikaanse PSP's). Updaten op een Europese PSP is dus op eigen risico.

Ervaring leert dat Sony niet al te lang na een Amerikaanse firmware-update ook een Europese versie beschikbaar stelt.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)