Amerikanen krijgen geen genoeg van elektronica

gadget zenmicro

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Woensdag 4 januari 2006
Auteur: Maarten Reijnders

De Amerikaanse omzet uit consumentenelektronica zal dit jaar met 8 procent stijgen. De markt in de VS is daarmee goed voor 135,4 miljard dollar omzet in 2006.

Dat voorspelt de Consumer Electronics Association (CEA) in een rapport dat de organisatie traditioneel voor de start van de Consumer Electronics Show (CES) uitbrengt. De CES is de grootste consumentenelektronicabeurs ter wereld. Op de CES staan meer dan 2.500 standhouders.

Volgens de CEA zal de omzet stijgen door de introductie van nieuwe producten en de vernieuwingen op het gebied van draadloze apparaten, platte schermen, digitale-muziekapparaten en consoles, zo meldt persbureau Reuters.

De Amerikaanse markt voor mp3-spelers zal in 2006 goed zijn voor een omzet van 4,5 miljard dollar. Volgens de CEA zal 30 procent van de muziekspelers zijn uitgerust met een videomogelijkheid.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)