Microsoft: toch nog ondersteuning Windows XP Home

windows logo

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (43)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Dinsdag 10 januari 2006
Auteur: Laurens Verhagen

Gebruikers van Windows XP kunnen opgelucht ademhalen. Microsoft komt terug van zijn eerdere verklaringen dat de ondersteuning snel afloopt.

Er is helemaal niets aan de hand, zo stelt Robert de Mol namens Microsoft Nederland tegenover Webwereld. "Ook gebruikers van Windows XP Home hebben nog twee jaar na lancering van Vista (de opvolger van Windows XP - red.) recht op ondersteuning."

Deze informatie staat haaks op de eerdere verklaringen die Microsoft Nederland tegenover Webwereld gaf, zo geeft De Mol toe. "Maar dat was de kennis van dat moment." Oorzaak van alle verwarring is dat de support-pagina nog niet up to date is, aldus de zegsman. "Microsoft werkt daar nu hard aan." De Mol spreekt van een 'schoonheidsfoutje'.

Overigens is het nog 'zeer aannemelijk' dat er nog een Service Pack 3 voor Windows XP wordt uitgebracht, alvorens Vista het licht ziet. De exacte verschijningsdatum van Vista is nog niet bekend.

Van Windows XP Professional was vorige week al duidelijk dat de support niet dit jaar zou ophouden.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Totaal 43 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws