Sony neemt Connect onder de loep

Sony Walkman

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (6)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Dinsdag 31 januari 2006
Auteur: Jeroen Doorn

Na vele klachten van bezitters van de nieuwe Sony Walkmans over de meegeleverde software, neemt Sony het programma Connect nu onder de loep.

Sony introduceerde de Walkmans NW-A1000, NW-A3000 en de NW-A608 met nieuwe software om de muziek te beheren. Deze software is vereist om muziek over te zetten naar de mp3-speler. Webwereld ondervond zelf de problemen tijdens een test van de NW-A3000. De software doet er heel lang over om op te starten en crasht regelmatig. De redactie bleek niet de enige te zijn met problemen met de software

Sony heeft de problemen toegegeven en gaat de software analyseren en verbeteren. "Sony is zich ervan bewust dat een aantal consumenten problemen ondervindt met Connect Player. We zijn momenteel bezig met een oplossing. Tot die tijd raden we de mensen aan Sonic Stage 3.3 te gebruiken. Deze is te downloaden via de service pagina's van Sony", aldus Niels Broekhof van Sony. Sonic Stage is de voorganger van Connect, die destijds ook geen goede recensies kreeg.

CNet meldt dat Tim Schaaff aan het werk gaat bij Sony. Schaaff stond voorheen aan het roer van het Quicktime-team van Apple. Sony probeert zijn oude positie als marktleider op het gebied van mobiele muziekdragers te heroveren. Momenteel staat Apple eenzaam aan de top met de iPod in combinatie met de iTunes-software. Sony's variant, de Connect-muziekwinkel, vindt amper aftrek. Hier moet Schaaff mede verandering in gaan brengen.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Totaal 6 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws