Motorola-gsm voor Windows-pc's

N91

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Dinsdag 14 februari 2006
Auteur: Jeroen Doorn

Motorola komt met muziektelefoons die werken met Windows Media. Eerder bracht het bedrijf al telefoons voor iTunes uit.

Het eerste Motorola-toestel dat overweg kan met Windows Media komt eind 2006 op de markt, zo meldt The Wallstreet Journal. Motorola blijft daarnaast de muziektelefoons verkopen die overweg kunnen met iTunes van Apple.

Telecomproviders vragen veel naar een Windows Media-toestel, stelt Motorola. Deze aanbieders willen een eigen muziekwinkel openen met Windows Media-bestanden. Klanten met een mobiel kunnen dan nummers rechtstreeks via de telefoon aanschaffen, in tegenstelling tot de muziekwinkel van Apple.

De iTunes-telefoon is nog niet echt een succes. Dit is met name te wijten aan het ontwerp en gebrek aan opslagcapaciteit. Motorola mocht van Apple niet direct concurreren met de iPod, waardoor Motorola niet al te groot kon uitpakken met de telefoon.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)