DoCoMo roept UMTS-telefoons terug

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Dinsdag 27 november 2001
Auteur: Rick van Eeden

NTT DoCoMo blijft achtervolgd worden met problemen rond het UMTS-netwerk. Het telecombedrijf roept nu een groot aantal telefoons terug.

Het gaat om de NEC N2002, het nieuwste model dat speciaal gericht is op gebruik met het UMTS-netwerk van NTT DoCoMo. Het Japanse telecombedrijf ontdekte onlangs een serieuze softwarefout in de telefoons en besloot onmiddellijk de inmiddels 1500 uitgegeven telefoons terug te halen.

Het softwareprobleem in de telefoons kan er voor zorgen dat bepaalde data zonder tussenkomst van de gebruiker gewist wordt. Daarbij kan het bijvoorbeeld gaan om ontvangen e-mails of opgeslagen adressen. Het probleem doet zich voor wanneer bepaalde websites met de telefoon bezocht worden.

Veel moderne mobiele telefoons in Japan zijn voorzien van uiteenlopende extra functies. Daarbij valt te denken uit uitgebreide messaging mogelijkheden, een kleine video of pda-functionaliteiten. Deze gecompliceerdere toestellen zorgen voor betrekkelijk veel problemen. NTT DoCoMo moest eerder dit jaar al telefoons van Sony en Matsushita terugroepen. Deze telefoons zijn overigens bedoeld voor de bestaande 2,5 G netwerken.

Vanaf 1 december denkt NTT DoCoMo de verkoop van de telefoons weer te kunnen hervatten.

  • Categorieën:
  • Telecom

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)