Apple verkoopt 1 miljard nummers

Apple hanger 1

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (15)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Donderdag 23 februari 2006
Auteur: Jeroen Doorn

Apple heeft via zijn iTunes Music Store 1 miljard nummers verkocht. 'Thanks a billion', stelt Apple op zijn website.

Degene die het miljardste nummer heeft gekocht, krijgt een 20-inch iMac, tien 60 gigabyte iPods en een iTunes-waardebon ter waarde van 10.000 dollar. Voor elke honderdduizend nummers die gedownload werden, loofde Apple al prijzen uit: een zwarte, 4 gigabyte iPod Nano en een waardebon ter waarde van honderd dollar.

De nummers zijn verspreid over 21 landen verkocht. Apple bedankt op zijn website zijn klanten voor het 'bereiken van een mijlpaal in de geschiedenis van digitale muziek'.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)