Bond: waak voor overhaaste overstap naar hdtv

Consumentenbond

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (36)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Zaterdag 4 maart 2006
Auteur: Wilbert de Vries

De Consumentenbond roept mensen op geen overhaaste beslissingen te nemen bij een eventuele overstap naar digitale televisie.

Aanleiding voor de oproep van de bond is de aankondiging van Casema, Essent en Samsung dat zij komen met hdtv-uitzendingen van het WK-voetbal.

Volgens de Consumentenbond worden mensen al maanden 'gelokt' over te stappen op digitale televisie. "Volgens de reclames zou het te vergelijken zijn met dvd-kwaliteit. In werkelijkheid wordt die kwaliteit bij veel kabelbedrijven niet gehaald", aldus de bond.

Volgens de consumentenorganisatie mag dan straks het voetbal in hd-kwaliteit binnenkomen, voor andere programma's kan dat nog wel jaren duren. Bovendien, zo stelt de bond, is de door Samsung geleverde decoder 'prijzig' en niet voor andere tv-aanbieders te gebruiken.

"Het gevaar bestaat dat veel consumenten die met het oog op het WK nu al gaan investeren in een nieuwe televisie en decoder, later spijt krijgen", zo waarschuwt de Consumentenbond.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)