Idols-winnares Raffaëla haalt gouden plaat via downloads

Muziek kopen?

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (13)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Dinsdag 14 maart 2006
Auteur: Maarten Reijnders

Raffaëla, de winnares van het programma Idols, heeft een gouden plaat behaald met de verkoop van haar nummer via internet.

Idols-fans kunnen sinds zaterdagavond de single 'Right here, right now' van Raffaëla downloaden via de site van het programma. Omdat de single nog niet in de winkel ligt, betalen bezoekers van de site grif drie euro om het nummer binnen te halen.

Inmiddels hebben al veertigduizend mensen het nummer gekocht, zo stelt platenmaatschappij Sony BMG. Daarmee is de single van Raffaëla goed voor een gouden plaat. Voor zover bekend is het nog niet eerder gebeurd dat een nummer in Nederland zo goed verkocht werd via internet.

Bij de vorige editie van Idols, toen Boris winnaar werd, zorgden de internetverkopen er voor dat de single op nummer één kwam. Dat was de eerste keer dat de online verkoop van een single een artiest de nummer-1-positie bezorgde.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)