AOL: we hebben de hele VS online gekregen

aol

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (9)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Dinsdag 4 april 2006
Auteur: Edwin Feldmann

America Online, de internettak van mediaconcern Time Warner, heeft zijn naam dinsdag definitief gewijzigd in AOL.

"Het bedrijf heeft zijn doel, dat uitgedragen werd in de naam, al lang bereikt", vertelt Jon Miller, directeur van America Online. "We hebben letterlijk heel Amerika online gekregen."

"Onze nieuwe bedrijfsidentiteit reflecteert beter onze huidige opdracht, dat is namelijk het verbeteren van de internetervaring van iedereen. Bovendien kennen consumenten in en buiten de Verenigde Staten ons bij de afgekorte naam AOL", aldus Miller.

AOL begon in 1989 met het bieden van internettoegang. Twee jaar later werd de naam gewijzigd van AOL in America Online. In 2001 fuseerde het bedrijf met Time Warner waarna het doorgaat onder de naam AOL Time Warner. Na de boekhoudfraude in 2002 werden de letters AOL uit de bedrijfsnaam gehaald.

AOL, dat tegenwoordig een volle dochteronderneming is van Time Warner, telde eind vorig jaar bijna twintig miljoen abonnees in de Verenigde Staten.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)