Google start met online kalenderdienst

google

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (9)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Donderdag 13 april 2006
Auteur: Maarten Reijnders

Google gaat maar door met het lanceren van nieuwe diensten. De zoekgigant heeft zijn online kalender nu officieel gelanceerd.

Vorige maand werd al bekend dat tweehonderd bètatesters de nieuwe dienst aan het uitproberen waren. Met de online agenda gaat Google de concurrentie aan met Yahoo en Microsoft die al langer kalendersoftware aanbieden.

Als er afspraken of vergaderingen in de Google Calendar worden ingevoerd, worden er automatisch e-mailberichten verstuurd naar de genodigden. Volgens Carl Sjogereen, productmanager van Google, zal de agendadienst worden geïntegreerd in Gmail.

Ook maakt Google het kalendergebruikers mogelijk om zich aan te melden voor openbare kalenders, bijvoorbeeld voor plaatselijke sportwedstrijden. Deze informatie wordt dan opgenomen in de persoonlijke agenda. Zo was het donderdagochtend al mogelijk om de 'FC Groningen Wedstrijdkalender' over te nemen.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)