Moord op Belgische tiener om mp3-speler

mp3

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (21)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Donderdag 13 april 2006
Auteur: Maarten Reijnders

Een Belgische jongen is overleden aan de verwondingen die hij opliep toen hij werd beroofd van zijn mp3-speler.

Het slachtoffer zat woensdag aan het eind van de middag op het Centraal Station van Brussel te wachten op zijn vriendin die om half vijf zou arriveren. Hij werd aangesproken door twee jongens die een bovengemiddelde interesse voor de mp3-speler van de tiener hadden, zo meldt FM Brussel.

Het slachtoffer en een vriend probeerden de overvallers zonder geweld af te slaan, maar één van de dieven stak de eigenaar van de mp3-speler met een mes in de hartstreek. De jongen werd overgebracht naar het Sint-Pietersziekenhuis waar hij enkele uren later overleed.

Het is niet helemaal duidelijk hoe oud het slachtoffer is. De jongen is volgens de berichten '16 of 17 jaar'. Zijn belagers waren waarschijnlijk even oud.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)