Samsung bekent stelen Apple- en Microsoft-logo's

samsung telefoon

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (10)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Maandag 8 mei 2006
Auteur: Evan Schaafsma

Het Koreaanse Samsung heeft toegegeven dat het in het nieuwe gsm-model 'Skin' iconen heeft gebruikt die door Apple en Microsoft ontworpen zijn.

Samsung Electronics heeft verklaard dat het de grafische ontwerpen in de Skin-telefoons heeft aangepast, nadat bleek dat een aantal iconen was overgenomen van Apple en Microsoft. De laatste twee weken klaagden grafisch ontwerpers en internetgebruikers op diverse online discussiegroepen, waaronder appleforum.com, over de ontwerpdiefstal.

De Skin-gsm bevatte onder andere een door Apple ontworpen afbeelding van een kladblok waar een pen op ligt, de bekende ronde mannetjes die MSN Messenger vertegenwoordigen, en een Apple-icoon dat bestaat uit een stapeltje van drie gele 'post-it'-stickertjes.

"Er zijn een paar fouten gemaakt tijdens het ontwerpen van het nieuwe product", verklaarde Chung Kook-hyun, hoofd van Samsungs bedrijfsontwerpcentrum, tegenover de Korea Times. Hij meldde verder dat de ontwerpen zijn aangepast en dat hij ervan overtuigd is dat de modellen met de gewraakte afbeeldingen niet meer in de winkel verkrijgbaar zijn.

Samsung heeft de Skin-telefoons uit de schappen gehaald en biedt op de bedrijfswebsite een update aan die Skin-bezitters kunnen downloaden om de onrechtmatige gebruikte iconen te vervangen. Het Skin-model werd met een groot advertentie-offensief aangekondigd als opvolger voor de succesvolle BlueBlack-series. De Skin-telefoon is 13,9 millimeter dik en beschikt onder andere over een 1,3 megapixel camera en mp3-speler.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)