Sony ondersteunt nu ook aac-formaat

walkman

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (8)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Donderdag 11 mei 2006
Auteur: Maarten Reijnders

Sony erkent de dominante positie van Apple op de muziekmarkt. De Japanse elektronicafabrikant gaat nu ook het door Apple gebruikte aac-muziekformaat ondersteunen.

Sony maakt zijn software voor het beheren van muziek compatibel met enkele andere muziekformaten, waaronder de door Apple gebruikte aac-technologie. Tot nu toe hield Sony altijd vast aan het eigen Atrac-systeem. Sinds eind 2004 ondersteunt het Japanse elektronicaconcern ook mp3.

Dankzij de aanpassing van Sony kunnen de eigenaars van een Ipod hun muziek nu ook op een mp3-walkman van Sony zetten. Het gaat daarbij alleen om nummers die ze van een cd hebben geript. Het is niet mogelijk om muziek die is gekocht via de Itunes Music Store, op muziekspelers te zetten die niet afkomstig zijn van Apple.

"Dit is een grote verandering voor Sony", becommentarieert Shaw Wu, analist van American Technology Research, de stap van Sony tegenover CNet. "Maar dit is niet erg verrassend. Concurrenten blijven proberen om Apple te stoppen, maar het marktaandeel van Apple blijft maar groeien."

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)