Google verdubbelt kwartaalwinst

google browser

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (3)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Vrijdag 21 juli 2006
Auteur: Jeroen Doorn

Zoekgigant Google heeft de winst over het tweede kwartaal verdubbeld. De kwartaalomzet is gestegen met 77 procent naar 2,46 miljard dollar.

De goede resultaten zijn te danken aan het advertentienetwerk van Google, met name doordat adverteerders meer en meer internet inzetten voor hun campagnes in plaats van de traditionele media, zo meldt de Wall Street Journal.

De nettowinst van het bedrijf komt uit op 721,1 miljoen dollar. In hetzelfde kwartaal in 2005 kwam de nettowinst uit op 342,8 miljoen dollar.

Google toont hiermee betere resultaten dan concurrenten Microsoft en Yahoo. Volgens analisten is dit te danken aan het advertentienetwerk van Google dat 'superieur' zou zijn ten opzichte van de netwerken van de concurrentie.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Houdt grip op UC-uitdagingen

    Unified communications biedt vele voordelen, maar heeft ook specifieke uitdagingen en niet ieder project levert het verwachte ROI op.

    Downloaden
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)