Eerste mobieltje op 8-jarige leeftijd

Bambi

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (23)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Donderdag 17 augustus 2006
Auteur: Jeroen Doorn

Kinderen krijgen hun eerste mobiele telefoon gemiddeld op achtjarige leeftijd. De verwachting is dat deze gemiddelde leeftijd dit jaar daalt naar vijf jaar.

Dat blijkt uit onderzoek van Dhaliwalbrown consultancy, zo meldt Cnet. Voornaamste reden voor ouders om hun kroost op jonge leeftijd een mobiele telefoon te geven is geruststelling. Ouders denken hun kinderen beter in de gaten te kunnen houden als ze in het bezit zijn van een mobieltje.

Fabrikanten springen in op de steeds lager wordende leeftijd waarop kinderen een gsm krijgen. Zo heeft Disney toestellen op de markt met Winnie the Pooh op de gsm.

Volgens Cnet zijn er twee problemen verbonden aan mobiel bellen door kinderen. Nog altijd is niet duidelijk welk gevaar mobieltjes hebben voor de gezondheid. Daarnaast is de privacy van het kind in het geding, aangezien kindermobieltjes vaak zijn uitgerust met een module waardoor altijd te achterhalen is waar het kind zich op dat moment bevindt.

Relevante whitepaper: Integratie telefonie: beheer versimpelt
Download
  • Categorieën:
  • Telecom

Totaal 23 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws