Website meesterhacker Mitnick gehackt
Gepubliceerd: Dinsdag 22 augustus 2006
Auteur: Jeroen Doorn
De website van de beroemde hacker Kevin Mitnick is zondag gehackt. De homepage werd vervangen door een gemanipuleerde foto van Mitnick en enkele teksten.
"ZMOG!! THE MITNICK GOTZ OWNED!!", was de aanhef van het bericht. Volgens Mitnick lag de fout bij de hostingprovider, zo schrijft Cnet. "De server van mijn hostingprovider is gehackt", aldus Mitnick. De site, die bereikbaar is onder vier domeinen, was specifiek het doel van de hackers. Andere websites op dezelfde server zijn niet aangepakt door de aanvallers.
"Gelukkig bewaar ik geen gevoelige gegevens op mijn site, dus is de schade beperkt", aldus Mitnick. "Desondanks is een defacement altijd gênant, niemand wil dat." Mitnick vermoedt dat de aanval door een Pakistaanse groep is gepleegd.
Het is niet voor het eerst dat Mitnicks website is beklad door online vandalen. Eerder werd de site van zijn beveiligingsadviesbureau Defensivethinking al aangepakt op een soortgelijke manier.
