Anti-Bushsite verzamelt achterwerken

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (19)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Dinsdag 29 augustus 2006
Auteur: Evan Schaafsma

Op de website kissmyassgeorge.com kunnen tegenstanders van de president een foto van hun achterwerk uploaden. Bij duizend foto's krijgt Bush een ingelijste poster toegestuurd.

De initiatiefnemer van de site, die zichzelf 'Paul' noemt en gezien zijn gebrekkige Engels en Duitse mailadres vermoedelijk geen Amerikaan is, verklaart dat hij Bush 'een hele gevaarlijke man' vindt.

Op de website staan thumbnails van ingezonden achterwerken. Dinsdagmiddag stond de teller op 152 stuks. Onderaan de pagina wordt gemeld dat bij het bereiken van duizend foto's een ingelijste poster met alle achterwerken naar de president zal worden gestuurd.

Volgens Paul zijn er tegenwoordig betere manieren om te demonstreren dan een betoging op straat. De initiatiefnemer vindt dat de president en zijn medewerkers de media manipuleren, en dat er 'een nieuw tijdperk van politieke strijd is aangebroken'. "Als we niet slechts lijdzaam als consument gemanipuleerd willen worden, moeten we dezelfde 'megafoon' gebruiken als de politici."

Volgens Paul zou een website als kissmyassgeorge.com de kracht van het world wide web kunnen aantonen, zowel in het verspreiden van informatie, als in het verschaffen van een platform aan mensen die hun mening willen uiten. Overigens waarschuwt de initiatiefnemer dat hij door de massale belangstelling moet uitwijken naar een andere server, waardoor de site de komende twee dagen offline zou kunnen zijn.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)