Directielid HP ontmaskerd als spion

HP

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (6)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Donderdag 7 september 2006
Auteur: Evan Schaafsma

Directielid George Keyworth van HP heeft vanaf 2005 vertrouwelijke bedrijfsinformatie, waaronder directiebesluiten, doorgespeeld aan verschillende partijen.

HP maakte de ontmaskering van Keyworth woensdag bekend. Bestuursvoorzitter Patricia Dunn van HP heeft Keyworth het recht ontzegd om zich volgend jaar opnieuw verkiesbaar te stellen als directielid. Keyworth weigerde om per direct op te stappen, zo meldt RTL Z.

De malafide praktijken van Keyworth, die sinds 1986 deel uitmaakt van het bestuur van HP, kwamen aan het licht na onderzoeken van de Amerikaanse justitie, beurswaakhond SEC en HP zelf.

Overigens stelt de Californische Officier van Justitie Bill Lockyer een onderzoek in naar de manier waarop HP probeerde het interne lek te achterhalen, zo meldt de Wall Street Journal. HP zou in het kader van het eigen onderzoek illegale tactieken hebben gebruikt, zoals het hanteren van een valse identiteit om privégegevens van directieleden te bemachtigen.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)