Samsung boos over filmpje brekend mobiel
Gepubliceerd: Zaterdag 9 september 2006
Auteur: Jeroen Doorn
De Zuid-Koreaanse elektronicafabrikant Samsung is een onderzoek gestart naar een internetfilmpje waarin een dame Samsung Ultra Edition in tweeën breekt.
Volgens het ANP duurt het filmpje 21 seconden en heeft het als titel: "Mobieltjes van Samsung, makkelijk te breken in één poging!" Samsung stelt dat er kwade opzet in het spel is en dat het mobieltje vantevoren bewerkt is zodat het makkelijk breekt.
Het is de tweede keer deze week dat Samsung in een slecht daglicht komt. Beveiligingsfirma Websense stelde eerder deze week dat de elektronicafabrikant een Trojaans Paard op zijn site heeft staan. Dit Paard zou volgens Cnet toetsaanslagen loggen en antivirusapplicaties uitschakelen.
Websense stelt dat de server van Samsung waarschijnlijk is aangevallen door kwaadwillenden, die er vervolgens diverse malware-applicaties op hebben geplaatst. Samsung heeft nog niet gereageerd op de aantijgingen van Websense.
