Oracle neemt softwarebedrijf Stellent over

Euro

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (1)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Vrijdag 3 november 2006
Auteur: Edwin Feldmann

Softwarehuis Oracle neemt voor 440 miljoen dollar (345 miljoen euro) Stellent over dat gespecialiseerd is in content management software.

Oracle biedt 13,50 dollar in contanten per aandeel Stellent. In totaal komt dat neer op een overnamebedrag van 440 miljoen dollar. Stellent, dat ook in Hoofddorp een kantoor heeft, boekte in het laatste kwartaal nog een omzet van 33,7 miljoen dollar en een winst van 1,3 miljoen dollar.

De overname wordt waarschijnlijk eind dit jaar of begin 2007 afgerond. Stellent is de zoveelste grote overname voor Oracle op rij. Eerder nam het al bedrijven over als Metasolv, Siebel en Peoplesoft.

Relevante whitepapers

Alle whitepapers >>
  • Categorieën:
  • Bedrijfssoftware

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)