Topman Getronics weg door ruzie

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (3)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Donderdag 16 november 2006
Auteur: Judith Groot

De financieel directeur van Getronics, Theo Janssen vertrekt vanwege een ruzie over de kwartaalcijfers.

Getronics maakte maandag bekend dat Janssen zou vertrekken bij het bedrijf. Verschillende bronnen rond het bedrijf melden aan het NRC Handelsblad dat dit te maken heeft met onenigheid over de kwartaalcijfers.

Janssen zou vinden dat de derdekwartaalcijfers een te positieve voorstelling van zaken geven, aldus het NRC. Extern onderzoek heeft aangetoond dat Amerikaanse activiteiten afgewaardeerd moeten worden. Getronics heeft echter besloten om de waarde van de Amerikaanse activiteiten te handhaven.

Janssen zal per 1 december zijn functie bij de automatiseerder neerleggen. Hij trad in mei vorig jaar aan als financieel directeur. Na zijn vertrek zullen zijn taken tijdelijk overgenomen worden door Ralph Zepeda, die sinds 2003 diverse financiële taken voor het bedrijf op zich heeft genomen.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)