Bittorrent haalt 20 miljoen dollar op

BitTorrent Bad

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (7)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Dinsdag 5 december 2006
Auteur: Jeroen Doorn

Bittorrent heeft 20 miljoen dollar aan investeringskapitaal verzameld. Het geld is afkomstig van zogeheten venture capitalists.

Oprichter van Bittorrent, Bram Cohen, is druk bezig om van zijn open-sourceproject een commerciële dienst te maken. Eind 2005 haalde het bedrijf in een eerste investeringsronde al bijna 9 miljoen dollar op, zo meldt Cnet.

Voor content heeft het bedrijf onlangs meerdere overeenkomsten gesloten met film- en televisiestudio's. De studio's gaan hun content te koop en voor verhuur aanbieden op de website van Bittorrent. Televisieprogramma's van de studio's worden alleen te koop aangeboden, aldus een verklaring van het bedrijf Bittorrent.

Eerder gaf de medeoprichter van Bittorrent, Ashwin Navin, in een interview met IDG (moederbedrijf van Webwereld - red.) al aan grote plannen te hebben met het bedrijf. Het complete interview met Navin is te lezen in de bijlage.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)