Idefense: beloning voor gaten Vista en IE7

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (14)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Donderdag 11 januari 2007
Auteur: Jeroen Doorn

Idefense geeft 8.000 dollar aan personen die gevaarlijke lekken in Windows Vista en Internet Explorer 7 vinden.

Voorwaarde is dat de gaten zo misbruikt moeten kunnen worden dat er op afstand code kan worden uitgevoerd op de pc. Idefense noemt het beloningsprogramma 'pay-for-flaw VCP (Vulnerability Contributor Program)', zo meldt Eweek.

Idefense heeft dit programma naar eigen zeggen in het leven geroepen omdat Microsoft de markt van besturingssystemen en browsers domineert en het daarom van groot belang is de gaten te achterhalen. Het bedrijf heeft zes keer 8.000 dollar beschikbaar.

De voorwaarde die Idefense stelt is dat alle patches voor Vista of Internet Explorer 7 geïnstalleerd zijn en het vervolgens toch mogelijk is om op afstand kwaadaardige code uit te voeren op de pc van het slachtoffer.

Microsoft gelooft niet in het belonen voor dergelijke informatie. "Wij denken niet dat het betalen voor kwetsbaarheden de beste manier is voor beveiligingsfabrikanten om hun klanten te beschermen", aldus een woordvoerder. "Microsoft gelooft in het melden van het lek bij de softwarefabrikant, waarna deze op zijn beurt een oplossing voor het lek kan uitbrengen."

Relevante whitepapers

Alle whitepapers >>
  • Categorieën:
  • Beveiliging

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Houdt grip op UC-uitdagingen

    Unified communications biedt vele voordelen, maar heeft ook specifieke uitdagingen en niet ieder project levert het verwachte ROI op.

    Downloaden
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)