Microsoft brengt Vista en Office uit in Second Life

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (10)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Zaterdag 20 januari 2007
Auteur: Edmond Varwijk

Microsoft gaat Windows Vista en Office 2007 ook in de virtuele wereld van Second Life promoten.

De komst van Windows Vista wordt volgens Microsoft de grootste in de geschiedenis van het bedrijf. Voor het eerst gaat men de nieuwe Windows-versie ook promoten in een online gamewereld.

De 'virtuele introductie' lijkt vooral een initiatief van Microsoft België. In samenwerking met het eveneens Belgische mediabedrijf One Agency, gaat Microsoft de belangrijkste onderdelen van de evenementen rondom de lancering van Windows Vista, publiceren in de virtuele wereld van Second Life.

Onder meer een live concert van Praga Khan, dat Microsoft ook via MSN gaat uitzenden, wordt tegelijkertijd gestreamd naar een aantal grote filmschermen in Second Life. Microsoft heeft deze filmschermen laten plaatsen bij een aantal bekende clubs in de virtuele wereld, waar traditioneel veel mensen rondhangen.

Microsoft België verwacht tot 1500 Second Life-spelers voor de live evenementen te kunnen interesseren. Enthousiasme voor vooral Vista zou daarna een virale werking moeten krijgen en zich verder verspreiden onder de grote groep Second Life-spelers. Eerder al probeerden vooral politici en belangengroeperingen hun positie te versterken door ook in de virtuele wereld actief te promoten.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Totaal 10 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws