Versatel wil Tele2 Benelux overnemen

versatel

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Vrijdag 26 januari 2007
Auteur: Edwin Feldmann

Versatel neemt voor 200 miljoen euro de Tele2 Benelux over. De overname is een manier om de fusie tussen beide bedrijven alsnog tot stand te brengen.

Versatel en Tele2 hebben de zogeheten omgekeerde overname vrijdag aangekondigd. De aandeelhouders van Versatel kunnen op een buitengewone aandeelhoudersvergadering op 12 februari stemmen over de overname van Tele2 Nederland, Tele2 België en Tele2 Finance.

In juli 2005 probeerde het Zweedse Tele2 Versatel over te nemen. Toen bood Tele2 2,20 euro voor elk aandeel Versatel. Dit stuitte echter op tegenstand van een groep investeerders van Versatel. Zij waren ontevreden over het bod. Door allerlei juridische procedures kreeg Tele2 uiteindelijk maar 80,3 procent van de aandelen Versatel in handen.

Vorig jaar kondigden beide bedrijven aan om via juridische omwegen alsnog tot een fusie te komen. Door nu een omgekeerde overname te doen, zou de geplande fusie er alsnog komen.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)