Ballmer noemt Vista omzetvoorspellingen te positief

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (28)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Vrijdag 16 februari 2007
Auteur: Judith Groot

Microsoft-topman Steve Ballmer denkt dat de voorspellingen over de verkoopcijfers van Vista te positief zijn.

Dit stelde de topman in een conference call met een financieel analist. Volgens Ballmer zouden lagere verkooptarieven, beperkte afname van bedrijven en softwarepiraterij gezamenlijk zorgen voor lagere voorspellingen van de verkoopcijfers.

"Ik ben heel blij dat iedereen zo enthousiast is over Vista, maar sommige van de omzetvoorspellingen die ik gezien heb voor het Vista over het fiscale jaar 2008 zijn te agressief", aldus de topman.

Het fiscale jaar van Microsoft begint op 1 juli 2007. Ballmer wilde geen specifieke verkoopcijfers noemen.

Ballmer legt uit dat de verkoop van Vista vooral gestuwd wordt door de verkoopgroei van pc's. Daarnaast stelt Ballmer dat de consumenten tegenwoordig belangrijker zijn voor de pc-verkopen dan bedrijven.

Ondanks dat er veel Vista-upgrades aan bedrijven verkocht zijn, wil Ballmer ook hier het enthousiasme temperen. "Deze upgrades zijn doorgaans al meegenomen in eerder contracten, dus voorspellingen van aanvullende verkopen, zijn wellicht wat overschat."

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)