Kleertjes.com uitgeroepen tot beste webwinkel

Thuiswinkel

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (3)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Vrijdag 30 maart 2007
Auteur: Edwin Feldmann

Baby- en kinderkledingwinkel Kleertjes.com is donderdagavond verkozen tot beste webwinkel van het jaar 2007.

Kleertjes.com, dat merkkleding van maat 50 tot en met maat 176 verkoopt, werd winnaar in de subcategorie 'mode'. Omdat de webwinkel de hoogste cijfers kreeg van het publiek, werd het de overall winnaar.

In vijf hoofdcategorieën gingen prijzen naar Ebay (beste handel- en vergelijkingssite), Rabobank (beste financiële dienst), Landal Greenparks (beste in reizen en vrije tijd), Kleertjes.com (beste speciaalzaak) en Tchibo (beste warenhuis).

Voormalig Thuiswinkel Award-winnaar Bol.com won dit jaar in de drie subcategorieën 'boeken, tijdschriften en dagbladen', 'dvd, muziek en home-entertainment' en 'consumentenelektronica en huishoudelijke apparatuur'.

De prijs voor de beste starter is dit jaar uitgereikt aan Simply Colors, een webwinkel voor kleurrijke baby- en kinderkleding.

Voor de Webwinkel Awards waren negentig winkels genomineerd waarop vervolgens door consumenten kon worden gestemd. In totaal is er dit jaar door 177.000 consumenten gestemd. Dat is beduidend lager dan de ruim 227.000 consumenten die vorig jaar in totaal 849.166 stemmen uitbrachten. Vorig jaar ging de belangrijkste award naar Bol.com.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Houdt grip op UC-uitdagingen

    Unified communications biedt vele voordelen, maar heeft ook specifieke uitdagingen en niet ieder project levert het verwachte ROI op.

    Downloaden
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)