Verbeterde Media Speler-plugin voor Firefox

Windows Media Player

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (17)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Woensdag 18 april 2007
Auteur: Jeroen Doorn

Microsoft heeft een vernieuwde versie van zijn Windows Media Speler-plugin uitgebracht. Problemen met de oude versie behoren hiermee tot de verleden tijd.

De plugin is voornamelijk bedoeld voor Firefox-gebruikers met Windows Vista die problemen ondervonden met het afspelen van Windows Media. Port 25, het softwarelab van Microsoft, heeft de plugin inmiddels online gezet bij Mozilla.

De softwaremaker is ondertussen nog druk aan het werk aan een andere plugin voor Firefox: Cardspace. Dit is Microsofts software voor het beheer van online identiteiten. Wanneer die plugin beschikbaar komt is nog onbekend.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)